השכרת יאכטות מפוארות בתל אביב - מאיזה מרינה כדאי להשכיר יאכטה?
חפש  
    דנית השכרת יאכטות מרכז הזמנות:  052-3400128           
 972-52-3400128 + Danit Yacht Charters 
פייסבוק-דנית השכרת יאכטות גוגל+ picasa you tube
 

מאיזה מרינה כדאי להשכיר יאכטה?

דף הבית >> מאיזה מרינה כדאי להשכיר יאכטה?
         
  המלצות על הפלגה בדנית השכרת יאכטות יהודה לוי בדנית השכרת יאכטות דנית השכרת יאכטות  
  מאיזה מרינה כדאי להשכיר יאכטה?
 
מאיזו מרינה הכי כדאי להשכיר יאכטה ?
 
השכרת יאכטה ממרינה תל אביב
במרכז תל-אביב בן בתי המלון על החוף,הטיילת המופלאה שנמשכת מיפו ועד הירקון ובהמשך צפונה להרצליה,ליד נמל תל-אביב שוכנת לה מרינה תל-אביב.
המרינה הראשונה שנבנתה בארץ יש לה את הייחודיות שלה,במרינה חברה אחת גדולה וותיקה אם נסיון של 20 שנה בהשכרת יאכטות ובאירועים על יאכטות. במרינה מגוון יאכטות להשכרה משייט רומנטי זוגי,קטמרן מפוארת לקבוצות,משפחות,ימי הולדת על הים ומסיבות עד 40 מפליגים על ספינה גדולה בעלת שני מפלסים.
ניתן ליהנות מחוויה של שייט לאורך רצועת החוף של תל אביב , להפליג לכיוון יפו ולתכנן עגינה לשעה קלה כולל ספורט מים אבובים במפרץ נמל תל אביב במים שקטים ובעגינה. במהלך ההפלגה תוכלו להתנסות בחוויה של השטה עצמית ולהיות סקיפרים ליום או לנסות לדוג אם ציוד הדייג העומד לרשותך במהלך ההפלגה.
אחרי ההפלגה תוכלו ללכת ברגל למרכז תל-אביב,לקניות בדיזנגוף או לטיול בנמל תל-אביב מרחק דקות מהמרינה.
מעל המרינה תוכלו לראות את בריכת גורדון במידה ותרצו תבלו שם את המשך היום,או באחד מבתי המלון באזור תמשיכו בפינוק של מסג' וספא ליום שלם.
 
 
השכרת יאכטה ממרינה הרצליה
המרינה הכי גדולה בארץ עם המגוון הגדול ביותר של יאכטות להשכרה לשייט רומנטי זוגי או שילוב של חוויה רומנטית ביאכטה. במרינה הרצליה היאכטות משמשות לכל מטרה מבית ספר לסקיפרים ועד השטה עצמית לשייטים מנוסים ...
 
השכרת יאכטה ממרינה חיפה
יש שיאמרו כי מרינה חיפה הקטנה , דווקא היא המרינה הכי יפה. כאשר משייטים ממרינה חיפה אל המפרץ ואל הים הפתוח מרגישים את העצמה של נמל חיפה מצד אחד אניות הענק שעוגנות בנמל ואניות בלב ים שממתינות לכניסה לפריקה והעמסה ומצד שני הר הכרמל הנישא. אז אם בחרתם בשייט רומנטי בשקיעה זוהי השעה העדיפה כי בדרך חזרה למרינה חיפה כשכבר תרד החשיכה , אין כמו המראה המרהיב של אורות העיר כדי לעטוף אתכם באווירה רומנטית ביאכטה.
ממרינה חיפה ניתן להפליג לחוויה רומנטית של 5 שעות, שייט אל המרינה של עכו , עגינה וירידה מהיאכטה אל אחת המסעדות של נמל עכו העתיקה והפלגה חזרה אל מרינה חיפה בשעת שקיעה..
 


                                                                              


 
           פייסבוק               לתשלום/דנית השכרת יאכטות.paypal
 
                                                                                                                                                                                                                
 
 מבצע החודש I השכרת יאכטות-איך בוחרים? I טפסים ותעודות I מפה למרינה תל אביב I דמי ביטול 
 
 
      
         

 
מרכז הזמנות: 052-3400128
 
השכרת יאכטה,יאכטה להשכרה,שייט רומנטי,השכרת יאכטה ליום הולדת,שייט רומנטי,הפלגה זוגית רומנטית,דנית השכרת יאכטות,דנית,השכרת יאכטה בתל אביב,קטמרן מפוארת ליום הולדת,הצעת נישואין על יאכטה,יאכטה לשייט רומנטי,בת מצווה על יאכטה,בר מצווה על יאכטה,הפלגת דייג מודרכת
לייבסיטי - בניית אתרים